MadWalk 2019: Το κόκκινο χαλί της βραδιάς

Δες τις εμφανίσεις και κρίνε μόνος σου ποιες άξιζαν και ποιες όχι

Το MadWalk 2019 βρίσκεται σε εξέλιξη αυτή τη στιγμή στο Ολυμπιακό Κέντρο Ξιφασκίας και αυτές είναι όλες οι εμφανίσεις που έγιναν στο red carpet λίγο πριν την έναρξη του show:

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Eleni Voulgaraki @voulgaraki_el on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Ilenia Williams @ileniawilliams on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Ian Stratis @ianstratisnotofficial, Apostolis Totsikas @apostolis_totsikas_official, Giannis Chatzigeorgiou @giannis_chatzigeorgiou_real on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Amazing 🌹Iliana Papageorgiou @ilianapapageorgiou on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Dakis on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Elena Tsagkrinou @elenatsagkrinou_official on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Mariella Savvides @mariellasavvides on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Orsalia Parthenis @orsaliaparthenis on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Kalomira @itskalomira on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Shaya @shayahansen on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Christopher Vee @v.christopher, Natasha Kay @itsnatashakay, Barrice @barrice, Danae Pappa @danouuz on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Evagelia Aravani @evagelia_aravani on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Demy @demy_official on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Katerina Geronikolou @katerina_geronikolou on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Evelyn Kazantzoglou @evelynkazantzoglou on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Ivi Adamou @iviadamou_ on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Elena Galifa @elenagalifa on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Aphrodite @aphrodite_liantou & Evelina Papoulia @evelina_papoulia_official on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Soula Glamorous @soulaglamorous on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Christina Mpompa @chrismpo on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Nikoletta Ralli @nikolettaralli on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Themis Georgantas @themisgeorgantas Vicki Koulianou @vicky_koulianoy on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Doretta Papadimitriou @doretta3123 on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Naya @naya_official_ on Red Carpet #Madwalk2019 by #SerkovaCrystalPure.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MadWalk (@madwalk) στις

 

 

YOURTIPSTER TEAM
YOURTIPSTER TEAM

Το YourTipster δίνει τα tips που πρέπει να γνωρίζεις για προϊόντα, τάσεις και μέρη. Εδώ θα διαβάσεις όλα εκείνα τα tips για την καθημερινότητά σου, την ομορφιά, το προσωπικό σου style και όσα συμβαίνουν στην επικαιρότητα.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.